جزئیات پروژه:

کاربرد سیستماتیک ابزارهای مهندسی
کاربرد سیستماتیک ابزارهای مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک موجب بالا رفتن ضریب اطمینان در طراحی و ساخت قالب های تزریق پلاستیک شده است که با بکارگیری آن می توان در یک زمان مشخص با صرف هزینه بهینه و حداقل وجود ضایعات ممکن قالبهای مورد نظر را ساخت.
استفاده از قطعات پیش ساخته و استاندارد
در ساخت قالب از قطعات پیش ساخته و استاندارد به دلیل راحتی در عملیاتهای بعدی و نیز کیفیت اثبات شده استفاده می گردد و یکی از مهمترین دلایل آن صرفه جویی در زمان می باشد که این مجموعه این محاسن را بر قیمت نسبتا بالای این قطعات ترجیح میدهد .
استفاده از سیستم های راهگاه گرم در طراحی و ساخت قالب
استفاده از سیستم های راهگاه گرم فواید بسیاری دارد . حذف ضایعات و صرفه جویی در مواد بخصوص در قالبهای چند حفره . کوتاه شدن سیکل تولید و انتخاب بهترین موقعیت برای محل تزریق . حذف راهگاه و بازیافت مجدد آنها و صرفه بالای اقتصادی . کیفیت بالا در تولید قطعات از لحاظ زیبایی و خصوصیات فیزیکی . امکان تولید قطعات حساس و دارای جداره نازک . بالا رفت کیفیت و کمیت تولید . تحت کنترل بو دن تمام مراحل تولید . عدم وجود محل تزریق به صورت آشکار. یکنواختی بیشتر در قطعات تولیدی . بالا رفت کیفیت و کمیت تولید .

ویژگیهای قالب

شرکت ایران سیم در زمینه طراحی ، ساخت قالب و تولید قطعات ، مجموعه های ترموپلاست برای سازمان ها ، نهاد ها و شرکت های دولتی و خصوصی در صنایع مختلف از جمله خودروسازی ، لوازم خانگی و الکتریکی ، آشپزخانه ، برق صنعتی والکترونیک ، پزشکی ، دام پزشکی فعالیت دارد .

در طراحی و ساخت قالب فوق از مدرنترین ابزارهای مهندسی و تکنولوژی روز بهره گرفته شده است.